Gelenek - Tecrübe - İlerleme

Schütte, dünya çapında faaliyet gösteren lider bir takım tezgahları üreticisidir. Merkezi Köln’de bulunan şirket, çok milli otomatikler ve 5 eksenli CNC taşlama makineleri üretmektedir. Bu ürünlerle çeşitli kıtalarda yan kuruluşlar, pazarlama şirketleri ve ticari ortaklar tarafından temsil ediliyoruz.

Takım tezgahları üretiminde 140 yıllık başarı öyküsü

“Gelenek – deneyim – ilerleme” Schütte’nin dayandığı felsefedir. Şirketimiz, sadece şirket sahipliği açısından değil, aynı zamanda çalışanları açısından da uzun bir aile geleneğine sahiptir. Bu gelenekten kazanılan deneyim, nesilden nesile pratik bir şekilde aktarılmaktadır. Gelenek ve deneyim böylece ilerlemeye yol açar. Müşteri, geleneğin, deneyimin ve ilerlemenin ürünlerin kalitesine ve yeniliğine yansıdığını görmelidir. Ancak bunun ön koşulu, üretici ve müşterilerimizin ilerleme için birlikte çalışmasıdır.

Schütte’deki görevimiz, her müşterinin takım tezgahlarından mümkün olduğunca çok fayda elde etmesini sağlamaktır. Pazar gereksinimlerine odaklanma ve müşteriler ve tedarikçilerle sürdürülebilir stratejik ittifaklar kurumsal politikamızın temelini oluşturmaktadır. Üretim ve hizmetler, her düzeyde belirgin kalite bilincimiz tarafından kuşatılmıştır. Schütte’nin başarısı, temelde işgücünün yüksek düzeyde bağlılığına ve teknik uzmanlığına dayanmaktadır. Eşit değerdeki ekolojik, ekonomik ve sosyal hedeflerin tutarlı bir şekilde takip edilmesi, şirket grubumuzun sürdürülebilir gelişimi için sağlam bir temel oluşturmaktadır. Alfred H. Schütte, gelecek nesiller için bağımsız bir aile şirketi olarak konumunu güçlendirmeye devam edecektir.