Yazılım Çözümleri

Sınırların ötesinde mükemmel işleme

Hwacheon Yazılımı

‘Yazılım’ Kulağa sıradan gelebilecek bu kelime, en son BT teknolojisinin ve Hwacheon’un 75 yılı aşkın işleme teknolojisi bilgi birikiminin bir araya gelmesidir.
Yetenekli teknisyenlerin bilgi birikimi ve anlayışı yerine, makinenin kendisi işleme yolunu ve kesme hızını optimize eder, termal yer değiştirmeden kaynaklanan hataları gerçek zamanlı olarak telafi eder veya gerçek zamanlı olarak çarpışmaları önler.

İşleme optimizasyonu

Hwacheon’un işleme optimizasyon yazılımı, kalifiye teknisyenlerin bilgisi veya anlayışı yerine işleme ortamını kendi başına analiz ederek işleme kalitesini ve üretkenliği artıran bir işlevdir.

Simülasyon ve gerçek zamanlı çarpışmadan kaçınma

Ön işleme NC verileri, gerçek işlemeyle tam olarak eşleşen işleme simülasyonu aracılığıyla doğrulanır veya makine bir çarpışmadan hemen önce işlemeyi durdurur. Bu, makinelere ve aletlere zarar gelmesini önler ve güvenli işleme sağlar.

İzleme ve işleme yönetimi ve analizi

Fabrikadaki makinelerin çalışma durumunu her zaman, her yerde, gerçek zamanlı olarak, alarmların oluşturulup oluşturulmadığını ve işlemenin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol eder ve her makine ve operatör için işleme geçmişini analiz ederek kullanım oranını ve üretkenliği doğru bir şekilde teşhis eder.