XXL CNC TEZGAHLAR

Hwacheon, 75 yılı aşkın bir süredir biriken takım tezgahı üretim teknolojisine dayanan kendi teknolojisi ile gemi yapımı, tesisler, uçak, enerji üretim tesisleri ve enerji endüstrilerinde kullanılan büyük boyutlu takım tezgahlarını geliştirmekte ve üretmektedir.

Takım Tezgahlarının Dikey Entegrasyonu Sağlandı

Hwacheon, Kore’de takım tezgahı hammaddeleri, dökümler, miller, tablalar vb. gibi temel öğeleri üreterek en iyi kaliteyi, hızlı geliştirmeyi ve servis yanıtını sağlayan tek şirkettir.

Ana Döküm teknolojisi ve hammaddeleri ile başlıyoruz

Bir takım tezgahının temel performansı döküme bağlıdır. Hwacheon’un en kaliteli ürün tutkusuyla başlayan döküm teknolojisi, en iyi hammaddelerde ısrar ediyor. Özellikle, robot çerçeveleri için döküm ürünleri geliştiren ve seri üreten ve tüm dünyaya ihraç eden Kore’deki ilk şirkettir.

Çekirdek parçaların kendi bünyesinde üretimi ile kaliteden asla ödün vermeyiz

Hwacheon, makinenin özelliklerine göre takım tezgahlarının temel teknolojisi olan iğleri geliştirir ve üretir. Ayrıca tablalar, dişliler, aynalar ve döner tablalar gibi ana parçalar için kendi teknolojimiz sayesinde en iyi kalite, hızlı geliştirme ve servis yanıtı mümkündür.

Son derece güvenilir parçaların benimsenmesi

Fark zamanla artar

Vidalı mil, LM kılavuzu ve hava contası gibi parçalar için yalnızca güvenilir marka parçaları benimseyerek uzun bir süre sonra bile en iyi ürün durumunu korur.

 

Özelleştirilmiş Büyük Boy Makineler

İş parçanız için mükemmel

Büyük takım tezgahları, yüksek düzeyde üretim ve montaj teknolojisi gerektirir ve müşteri gereksinimleri için özel tasarım ve müşteri odaklı hizmet önemlidir. Hwacheons’un büyük ölçekli takım tezgahı Ar-Ge ekibi, ilk aşamadan itibaren müşterilerle yakın iletişim kurarak müşterilerin en zorlu gereksinimlerini bile karşılar.

Ön danışma, ihtiyacınız olan her şeyi öğrenene kadar

Üretim öncesi ön istişare ile her müşterinin ihtiyacına göre optimum çözümler sunuyoruz. Makineler, daha uzun kullanım ömrü sağlamak için kalite ve kolaylık göz önünde bulundurularak özelleştirilmek üzere tasarlanmış, adım adım dahili denetim süreciyle üretilir.

Her zaman ve her yerde Çevrimiçi İnceleme mümkündür

Müşterilerin talebi üzerine makine üretim ilerlemesini şeffaf bir şekilde paylaşarak müşterilerin güvenini kazanıyoruz. Müşterinin Hwacheon fabrikasına fiziksel bir gezi yapamaması durumunda makine performans testi sonuçlarını video ile paylaşmak için sevkiyat öncesi çevrimiçi Denetimler mevcuttur

Her zaman, hizmetiniz için orada olacağız

Kullanıcıların eğitimini içeren Kurulum ve Devreye Alma ile müşteriler makineyi daha verimli bir şekilde çalıştırabilmektedir. Düzenli olarak yapılan performans kontrolü/teşhisi sayesinde, uzun bir kullanım süresinden sonra bile makinenin kalitesi korunabilir.