Sürtünme Kaynak Makinaları

Sürtünme karıştırma kaynağı (FSW), bir döner alet iki malzemenin eklemi içinde hareket ettiğinde oluşan sürtünme ısısı yoluyla iki malzemeyi plastikleştiren ve birleştiren bir teknolojidir.

Klasik kaynak yönteminin aksine zararlı gazlar yaymaz, daha az malzeme deformasyonu ve kaynak hatasına sahiptir ve bağlantının mekanik özelliklerini korumak kolaydır. Ek olarak, makineden geçen süreç, tek tip ve istikrarlı kalite sağlar ve otomasyon mümkündür.Özellikle alüminyum gibi farklı malzemelerin veya kaynaklanması zor malzemelerin birleştirilebilmesi özelliğinden dolayı yüksek hızlı gemiler, demiryolu araçları ve uçaklar gibi çok çeşitli endüstriyel alanlarda hızla uygulanmaktadır.https://youtu.be/uUzXyPcE7Ho

Kore’deki Üretim Tesislerimizde Komple Çözüm Üretiyoruz

Takım tezgahları için hammaddelerden dökümlere, millere ve tablalara kadar, en yüksek kalite ve hızlı geliştirme ve servis yanıtı sağlayan kendi temel ürünlerimizi üretiyoruz.

Yüksek Kalite Sunuyoruz

Takım tezgahlarının temel teknolojisi olan öğeleri makine özelliklerine göre geliştiriyor ve üretiyoruz.Ayrıca tablalar, dişliler, aynalar ve döner tablalar gibi önemli parçalar için kendi teknolojimiz ile üretiyor, en yüksek kaliteyi sağlıyoruz.