Hwacheon'un Hikayesi​

1945 yılında Onursal Başkan Kwon Seung Gwan tarafından kurulan Hwacheon, Kore takım tezgahı endüstrisinde öncü ve liderdir. CNC takım tezgahlarımız için akıllı işletim sistemleri ve otomasyon yazılımı geliştiren dünyadaki ilk şirketlerden biriyiz. Yarım asırdan fazla deneyime dayanan Hwacheon’un gücü, CNC takım tezgahı imalatının derin dikey entegrasyonunda da yatmaktadır.

 

Gelenek ve Teknoloji

Hwacheon’un ana rekabet avantajı, müşteri beklentilerini aşan yüksek kaliteli makineler üretmeye yönelik aralıksız Ar-Ge çabalarımızda yatmaktadır. Onlarca yıllık takım tezgahı deneyimimizle, takım tezgahlarının dikey sistemleştirilmesi yoluyla sinerji yaratarak kendimize sürekli meydan okuyoruz.

Dökümhane ve Döküm

Hwacheon, makinelerimizin dayanıklılığını ve hassasiyetini sağlamak için birinci sınıf hammaddeler ve benzersiz döküm teknolojileri kullanır. Makine yatakları ve diğer ana bileşenler gibi birinci sınıf döküm ürünlerinin üretimi, sertifikalı prosesler kullanılarak üretim tesislerimizde gerçekleştirilmektedir.

Uzmanlık ve İşçilik

Yıllar geçtikçe, Hwacheon, yalnızca deneyimli ustaların gerçekleştirebileceği en yüksek hassasiyeti elde ederek, manuel kazıma becerisini ince bir şekilde geliştirdi. Bu, ağır kesme sırasında titreşimleri emebilen ve malzemeleri dengeli bir şekilde aktarabilen benzersiz doğrulukta takım tezgahları üretmemizi sağlar.

Hwacheon CNC Tornalar (Yatay CNC Tornalar, Dik CNC Tornalar, Entegre Multiplex CNC Tornalar, Çift Paralel İş Milli CNC Tornalar, Düz Banko CNC Tornalar), Hwacheon CNC Frezeler (Dik İşleme Merkezleri, Yatay İşleme Merkezleri, 5 Eksenli İşleme Merkezleri), Hwacheon Üniversal Takım Tezgahları (Üniversal Tornalar, Üniversal Frezeler, Sarıh Taşlama Tezgahları, Radyal Matkaplar), Hwacheon Sürtünme Kaynak Makinaları, XXL CNC Tezgahlar, Yapay Zekalı Makinalar ve bunların Yazılım Çözümleri  hakkında bilgi için sitemizi ve YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve katalog talebi için satış destek hattımız ile +90 216 706 87 97 irtibata geçebilirsiniz.